Designation of Ukraine for TPS (Ukrainian Translation)

The message below is the Ukrainian translation of the message announcing the publication of the Federal Register notice (FRN) designating Ukraine for TPS that was delivered via GovDelivery on April 18, 2022.

Україна

Визначення статусу TPS для України дає можливість громадянам України та фізичним особам, які не мають громадянства, востаннє постійно проживаючим в Україні, а з 11 квітня 2022 року постійно проживаючим у Сполучених Штатах Америки, надати первинні заявки на отримання статусу TPS. Повідомлення Федерального реєстру (FRN) надає інструкції щодо подання заявок на отримання статусу TPS та на документ, який дозволяє працевлаштування (EAD). Особи, які подають заявку на отримання статусу TPS, повинні відповідати всім вимогам, а також пройти перевірки безпечності та інформації щодо минулого.

Це визначення набуде чинності 19 квітня 2022, і фізичні особи повинні також довести своє постійне фізичне перебування у Сполучених Штатах Америки з дати визначення. Повідомлення Федерального реєстру (FRNs) пояснюють процедури, необхідні фізичній особі для подання первинної реєстраційної заявки за вказаними визначеннями та подання заявки на документ, який дозволяє працевлаштування (EAD).

Більше інформації

Департамент національної безпеки США (DHS) спланує і проведе інформаційно-роз’яснювальні заходи стосовно визначення статусу TPS для Судану і України, щоб надати докладну інформацію та відповісти на запитання громадськості.
Для отримання найактуальнішої інформації щодо статусу TPS, навідайтесь до нашої сторінки TPS webpage.