Make a Payment 
<a href="https://secure.blueoctane.net/forms/E8TLX753GRBB">Click Here To Load This Formexperts.com Form</a>

AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ VE KANADA GÖÇMENLİK VE VATANDAŞLIK HUKUKU İLE SINIRLI UYGULAMA

  Turk Haber Guncellemeri 

  Bizimle Iletişime Geçi 

NPZ Hukuk Bürosu,  Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada göçmenlik hukuku konularında  uzmanlaşmıştır. NPZ, Fortune 100 şirketlerinden tek kişilik tüm şirketlere, kurumsal ve ticari göçmenlik hukuku alanında hizmetler vermektedir. Bunun yanısıra, bireysel ve aile temelli göçmenlik konularıyla ilgili hizmetler de sunmaktadır.

NPZ ekibi, müşterilerinin ihtiyaçları hususunda hassas olup, süreç boyunca nasıl rahat edebilecekleri konusunda onlara eşsiz bir rehberlik sunmaktadır.

Ekibimiz, göçmen olmayan vizeler (H-1B, L-1, O-1, R-1, U Vizesi, E Vizesi, vb.) ve göçmen vizeler (Kalıcı Oturum izni veya Green Card, PERM, NIW, vb.) için güvence verip aynı zamanda konsolosluk süreci, feragat ve sınırdışı edilmeyle karşı karşıya olan kişilerin savunulması konularında hizmet vermektedir.

Firmamız, İstihdam Uygunluk Doğrulaması, İşveren Yaptırımları ve E-Doğrulama Uygunluğu, Sosyal Güvenlik Uyumsuzluğu ve ICE`nin IMAGE Programı ve İşverenler İçin Ayrımcılıktan kaçınmanın en iyi uygulamaları konularında da eğitim programları sunmaktadır.

Ofislerimiz New Jersey ve New York’ta olup firmamızın Hindistan şubesi de bulunmaktadır.


Sami Karahan

Sami Karahan, İstanbul Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra (1985) aynı üniversitede master (1987) ve doktora (1991) yaptı. Selçuk Üniversitesi, İstanbul Ticaret Üniversitesi ve Marmara Üniversitesinde Profesör/Ticaret Hukuku Anabilim Dalı Başkanı olarak çalıştı. Zaman zaman Özel Hukuk Bölüm Başkanlığı ve Rektör Yardımcılığı görevlerini üstlendi.

Master tezi “Marka Modelleri”, doktora tezi “Anonim Şirketlerde İmtiyazlı Paylar*, doçentilk tezi “Anonim Şirketlerde Tasfiye” ve profesörlük takdim tezi “Markalarda Hükümsüzlük Davaları” hakkındadır. Bunlar dışında da yayınlanmış birçok kitabı ve makalesi bulunmaktadır.

Araştırma ve inceleme yapmak üzere muhtelif tarihlerde Almanya’da bulundu. 1998 yılında Karahan Hukuk Ofisini kurdu. İstanbul, Ankara ve Konya’da şubeleri bulunan bu ofiste 100’ün üzerinde avukat ve yardımcı eleman görev yapmaktaydı. Türk mahkemelerinde uzun yıllar bilirkişi olarak da görev yaptı ve ticari uyuşmazlıklara ilişkin binlerce rapor hazırladı.

olumsuz politik iklim nedeniyle Mayıs 2016’da Türkiye’den ayrıldı. Haziran 2016’dan itibaren New Jersey/Amerika’da yaşamakta ve Aralık 2017’den itibaren NPZ Hukuk Ofisinde Yasal Danışman olarak görev yapmaktadır.

Uzmanlık alanları, önceleri fikri mülkiyet hukuku ve ticaret hukuku iken, Amerika’ya yerleştikten sonra, insan hakları ve göçmenlik hukuku alanlarında da çalışmaya başladı.


National in scope, the business immigration law firm of NPZ Law Group represents clients from throughout the United States and around world. Regionally, our attorneys remain committed to serving the immigration needs of businesses in the Tri-state area and the Hudson Valley, including residents of Ridgewood, Newark, and Jersey City, Burlington County, Bergen County, Camden County, Cumberland County, Essex County, Hudson County, Mercer County, Middlesex County, Monmouth County, Morris County, Passaic County, Salem County, Union County, northern New Jersey, southern New Jersey, central New Jersey, NJ; New York City, Rockland County, Orange County, Westchester County, Kings County, Sullivan County, Ulster County, New York, NY; Chicago, Illinois, IL; and Toronto and Montreal, Canada. Our nationwide practice focused on quality legal representation and personal service.© 2019 NPZ Law Group | Disclaimer
487 Goffle Road , Ridgewood, NJ 07450
| Phone: 866-599-3625

About | Attorneys | Types of Visas | Resources | Testimonials | Types of Immigration Law | Services

Law Firm Website Design by
Amicus Creative