Make a Payment 
<a href="https://secure.blueoctane.net/forms/E8TLX753GRBB">Click Here To Load This Formexperts.com Form</a>

NPZ Immigration Law Blog

Friday, June 16, 2017

GÖÇMENLİK ÜZERİNE BAŞKANLIK EMİRLERİ

Cumhurbaşkanı Trump'in Seyahat Yasağı Girişimleri Hakkında Mevcut Durum Üzerine Bir Analiz

Yazan: Snehal Batra, Esq.

Amerika Başkanı Donald Trump koltuğa oturduğundan bu yana ilk 100 gününü Executive Orders (Kanun hükmünde kararnameler) vererek geçirdi. Bunlar arasında, Trump belli Müslüman çoğunluklu ülkelerin ABD dışı vatandaşları için seyahat yasağı belirten iki kararname imzaladı: 27 Ocak 2017, Kararname 13.769) (Birleşik Devletler'e Yabancı Uyruklu Terörist Girişlerinden Ulusu korunması); ve 6 Mart tarihinde revize kararname, 2017 İcra Kararnamesi 13.780. İlk İcra Kararnamesi ülkenin dört bir yanındaki federal mahkemelerde dava edildi ve gözden geçirilen düzene itiraz etmek için birçok dava devam ediyor.

Kanun hükmünde kararnameler tartışmalı çünkü kuvvetler ayrılığı ilkesini geçersiz kılıyor gibi görünüyor. Ancak, ABD Anayasası'nın II. Maddesi uyarınca Başkan'ın icra direktiflerini yayma yetkileri de var. Ayrıca, Göç ve Uyrukluk Yasası (INA) 212 (f) Bölümü, Birleşik Devletlerin menfaatleri için zararlı olabilecekse, bazı bireysel yabancıları  hariç tutma konusunda Başkan'a geniş çapta yetki veriyor.

Başkan Trump, ulusal güvenliğin korunması amacıyla göçmenliği mümkün olan en kısa sürede sınırlandırmak için Başkanlığın Kararname gücünü kullanmak istediğini bizlere belirtmiş oldu. Fakat, Başkan'a bu konuda inanmak zor, çünkü ABD'ye kimin girebilip kimin giremiyeceği konusundaki görüşlerini kampanya süresince açıkça belirtmişti.

Aşağıda, idari kararların ve mevcut dava durumunun kısa bir zaman çizelgesi bulunmaktadır:

25 Ocak 2017'de Başkan Trump, göçle ilgili sınırdışı önceliklerini vurgulayan ve ABD Göçmenlik ve Gümrük Muhafazası (ICE) ve Sınır Muhafızları temsilcilerinin sayısını artıran iç ve sınır zorlaması konulu iki göçmenlik kararnamesi açıkladı.

27 Ocak 2017'de Başkan, Irak, İran, Libya, Somali, Sudan, Suriye ve Yemen'li insanlarin 90 gün boyunca Birleşik Devletlere girmesini yasaklayan "Birleşik Devletleri Yabancı Terör Girişinden Koruma" başlıklı bir kararname imzaladı. Başlangıçta bu emir, yeşil kart sahiplerini, öğrenci vizesi sahiplerini ve yanı sıra mültecileri de içeriyordu. Daha sonra, ABD Ulusal Güvenlik Bakanlığı (DHS) yedi (7) ülkeden yeşil kart sahiplerinin Birleşik Devletlere girmesine izin vereceğini taahhüt etti. Aşağıda daha ayrıntılı olarak belirtilen diğer direktifler arasında emir, tüm mültecilerin 120 gün boyunca ABD'ye girmesini yasakladı, Suriyelilerin ABD'ye sınırsız girmesini engelledi ve mülteci kabullerini 110.000'den 50.000'e düşürdü.

Başkanın bu ermine karşılık ülke genelinde protestolar düzenlendi. Bu uygulama “Müslüman Karşıtı ve Amerikanın özüne uygun olmayan” bir anlayış olduğu belirtildi. Birkaç gün içinde Washington ve Minnesota eyaletlerinde, Anayasa'nın Gerekli Süreç, Kuruluş ve Eşit Koruma Esaslarına dayanan Birleşik Devletler Eyaleti Batı Bölgesi Mahkemesinde dava açıldı ve bunun sonucunda bir kaç bölüme dair geçici sınırlama kararı alındı. 3 Şubat 2017'de Seattle Federal Hâkimi, Başkan Trump'ın seyahat yasağı hakkında ülke genelinde geçici bir engelleme yayınladı. Washington v. Trump , 2017 WL 462040 (WD Washıngton, 3 Şubat 2017).

Adalet Bakanlığı temyiz bekleyen idari kalış ve kalma kararı için Temyiz ve İdare Kuralları 27-3'e göre bir acil durum bildirisi hazırladı ve Mahkeme'nin Bölge Mahkemesinin Buyruksal Emir'in temyiz edilmesine kadar kalmasını istedi.

9 Şubat 2017'de Birleşik Devletler Dokuzuncu Devre Temyiz Mahkemesi oy birliğiyle Seattle Yargıcının kararını destekledi ve Başkan Trump'un anayasaya aykırı seyahat yasağının eski haline getirilmesine karar verdi. Washington v. Trump , 847 F.3d 1151, 1165-66 (9. Cir.2017). Mahkemece Emir, Dokuzuncu Daire federal hükümetin acil temyiz eylemini reddetti ve itirazının esası üzerine başarı olasılığı göstermediğini ve bu emrin telafi edilemez yaralanmaya neden olacağını söyledi. Kuruluş Usul Maddesi iddiasına ulaşılmasa da, Dokuzuncu Daire, iddia edilen iddiaların "ciddi iddiaları" ortaya çıkardığını ve "önemli anayasal sorular" sunduğunu belirtti. ID. 1168'de.

6 Mart 2017'de Başkan Trump, ilk seyahat yasağı ile esasen benzer revize bir Kararname çıkardı; ancak Irak'ı etkilenen ülkeler listesinden kaldırdı ve bazı muafiyetler ekledi. Emir:

  • Birleşik Devletlere girilmesine izin verilen mülteci sayısının mali 2017 yılında 110,000 den 50,000 e indirilmesi;
  • Mültecileri Birleşik Devletler'de yeniden yerleşim için tanımlayan ve işleyen ABD Mülteci Kabul Programını 120 gün boyunca askıya alması fakat süresiz olarak Suriyeli mülteci alınmama engelinin kalkması;
  • İran, Sudan, Libya, Yemen, Somali ve Suriye vatandaşlarının 90 gün boyunca girişini askıya alması. Fakat bu işlem Iraklı mevcut vize sahipleri, çift uyruklular, yasal daimi sakinleri ve diplomatik vize sahipleri için geçerli değildir;
  • ABD İç Güvenlik Bakanlığı, İstihbarat Birimi, ve Dışişleri Bakanlığı bir liste oluşturdu ve bu listede Birleşik Devletlere giricek olan insanların ülkeleri hakkında detaylı bilgi bulunmayan ülkelere yasak konulmasını öngördü.
  • ABD İç Güvenlik Bakanlığı, İstihbarat Birimi, Dışişleri Bakanlığı, ve Federal Polis Bürosu bütün göçmenlik programları için görüntülü takip sistemi uygulaması,
  • Artık İç Güvenlik Bakanlığı  "bireyin dininin, bireyin uyruğunda azınlık dini olması koşuluyla, dini temelli zulüm temelinde bireylerin mülteci taleplerini öncelikli kılmasını" yönlendirmiyor
  • İç Güvenlik Bakanlığı bundan sonra biyometrik giriş-çıkış izleme sistemini uygulaması
  • Eyalet ve yerel yetki sahasının mümkün olduğunda, mültecilerin bir “yerleşim veya yerleşim belirleme sürecinde rol alması;
  • Vizelerini yenileyen belli kişilerin yüz yüze görüşmesini gerektiren vize mülakat muafiyet programının askıya alınması,
  • Konsolosluk Fellows Programının genişletilmesı

Seyahat yasakları yürürlüğe girmesi planlanmadan sadece birkaç saat önce, Hawaii Eyaleti, Başkan Trump'un gözden geçirilmiş seyahat yasağına, dinsel ayrımcılığa karşı koruma önlemlerini ihlal etmesi, ayrıca devlet işletmelerine, üniversitelere ve turizm endüstrisine zarar verdiğini belirtmektedir. Mahkeme, 15 Mart 2017'de, Hükümete, ülke çapında İcra Siparişinin 2. ve 6. Bölümlerini uygulanmasını engelleyen Geçici Sınırlama Kararını yayımlamıştır. Hawaii vs Trump , No. (2017 WL 1011673) (D. Haw, Mart 15, 2017).

Hawaii'deki Federal Yargıç, TRO'yu (geçici sınırlama kararı) yayımladıktan hemen sonra , Maryland eyaletindeki ABD Bölge Mahkemesi,  bu geçici sınırlamayı ülke çapında bir ihtiyati tedbire çevirdi, yani belirtilen altı (6) ülkeden yolculara karşı doksan (90) günlük yasağı uygulamayı yasaklamıştır. Uluslararası Mülteci Yardım Projesi v. Trump , No. 8: 1cv000361-TDC (D.Md.Mar.17, 2017).

29 Mart 2017'de, Hawaii Bölge Mahkemesi, TRO'yu (geçici sınırlamayı) ülke çapında bir ihtiyati tedbir e çevirdi. Hawaii - Trump , 2017 WL 1167383 (D. Haw, Mart 29, 2017). Karar Emri'nin diğer kısımları halen yürürlüktedir. Hükümet, Dokuzuncu Daireye bir itiraz bildirimi gönderdi. Hükümet ve Adalet Bakanlığı yasağın milletin güvenliğini korumak için gerekli olduğunu ve Başkan Trump gerektiğinde Yüksek Mahkemeye kadar savaşacağını söylediğini savundu.

Bu makalenin yazıldığı sırada yaklaşan federal temyiz duruşmalarının Mayıs başında yapılması planlanıyor. Seyahat yasağının anayasal olup olmadığına karar vermek için temyiz yollarının ABD Yüksek Mahkemesine gelmesi olasıdır.

Göçmenlik alanında çalışan olarak ben ve meslektaşlarım seyahat yasağı ve kısıtlamaları nedeniyle ülke genelindeki bireyler, aileler ve mültecilere derhal bu etkiyi gördük. Anlaşıldığı kadarıyla, sunduğumuz müşteri tabanı gelecekleri için korkuyor çünkü bu Emir Kararlarının belirsizlik durumu göz önüne alındığında çok fazla belirsizlik var. Nihai kararlar, öngörülemeyen bir zaman çizgisine sahip olan mahkemeler tarafından verilene kadar tavsiye ederim  ki Müslüman ülkelerden gelen vize sahipleri ve yasal sivil sakinler, bu Emir Kararnamelerinden etkilenerek ABD dışına çıkmadan önce bir avukata danışarak tavsiye istemektedirler.

Snehal Batra, Esq. Nachman, Phulwani ve Zimovcak Law Group'un danışmanlarından, PC, Göçmenlik ve Uyrukluk Yasası'na adanmış bir hukuk firması; ofisleri NJ, NY, ve Hindistanda bulunmaktadır. Ayrıca Neshanic Station, NJ ofisinin de Haziran ayında açılması bekleniyor. Ayrıca Snehal Batra Amerikan Göçmenlik Avukatları Topluluğuna da üyedir; ayrıca New Jersey Eyalet Barosu Göçmenlik Bölümü Üyesi ve Somerset İlçesi Barolar Birliği Göçmenlik Uygulaması Başkanıdır.


Archived Posts

2019
October
September
August
July
June
May
April
FOR IMMEDIATE RELEASE: NPZ Immigration Lawyers Learned Great Information from the CBP Officers at Liberty Newark International Airport Yesterday
USCIS and CBP Extend Form I-129 Pilot Program for Canadian L-1 Nonimmigrants
Temporary Resident Permit in Canada
Summer 2018 USCIS Policy Changes
French Speaking Skilled Assessment
USCIS is Ending Forms Request Line
Israeli Nationals Eligible for Treaty Investor Visas
永住権(グリーンカード)喪失を防ぐ ~永住権の放棄を回避するためのヒントを教えます~ Snehal Batra弁護士
अमेरिकी में ग्रीन कार्ड प्राप्त करना एक लंबी और जटिल प्रक्रिया है, और अक्सर कई विदेशी नागरिकों के लिए
Kanada’ya Hızlı Giriş
Preventing Loss of Permanent Residence: Tips on how to avoid abandoning permanent residence By: Snehal Batra, Esq.
¿QUÉ PASA SI MI CASO NO FUE ELEGIDO EN LA LOTERÍA H-1B: EXPLORANDO OPCIONES DE VISA DE TRABAJO MÁS ALLÁ DEL CAP H-1B?
Express Entry to Canada
移民ビザを取得する為に、弁護士を雇いたい場合は、どういった部分を見て判断するべきなのでしょうか?
H-1B Updates: USCIS Completes the H-1B Cap Random Selection Process for FY 2020 and Reaches the Advanced Degree Exemption Cap
What is an H-1B Audit?
H-1B NONIMMIGRANT WORK VISA UPDATE: With a Looming Cloud of Anticipated Investigations, Audits and Site Visits, the USCIS Reaches FY 2020 H-1B Cap.
H-1Bビザの抽選に漏れてしまった場合の他のオプションを模索する
USCIS TO BEGIN PREMIUM PROCESSING FOR CERTAIN FY2020 CAP SUBJECT H-1B PETITIONS ON MAY 20.
USCIS ANNOUNCES THE LAUNCH OF H-1B VISA EMPLOYER DATA HUB.
March
February
January
Express Entry: Um bom caminho para Imigrar para o Canadá
The State of H-1B Affairs Under the Trump Administration
H-1B UPDATES FOR 2019: NEW REGISTRATION PROCESS AND FOCUS ON HIGHLY EDUCATED AND HIGHLY SKILLED LABOR.
USCIS E-VERIFY RESUMES OPERATION AFTER OVER A MONTH LONG GOVERNMENT SHUTDOWN.
Hızlı Giris: Kanada’ya goc icin iyi bir yol.
Migrant Protection Protocols: Who are they protecting?
H-1B Update: USCIS Resumes Premium Processing for Fiscal Year 2019 H-1B Cap Petitions
Entrada Exprés: Un buen camino para inmigración canadiense.
USCIS Processing Times and the Government Shut Down
ABCs OF H-1Bs (THIS IS PART III OF AN VIII PART SERIES): WHAT H-1B EMPLOYERS NEED TO KNOW ABOUT THE LCA TO AVOID POTENTIAL DOL COMPLIANCE PITFALLS.
Express Entry: One Good Path For Canadian immigration.
USIS Update on Case Assistance by Service Centers
H-1B İŞVERENLERİNİN H-1B CALISANLARINA ODEMESİ GEREKENLER VE FEDERAL OLARAK ZORUNLU KILINAN GECERLİ UCRET NEDEN ONEMLİDİR. (8 Bolumluk Serinin 2. Bolumu)
ABC’s DE H-1Bs (ESTO ES PARTE 2 DE UN SERIO DE 8 PARTES)
NACHMAN PHULWANI ZIMOVCAK (NPZ) LAW GROUP – IMMIGRATION LAWYER – EXPLAIN THE COSTS OF A GREEN CARD
I-751 Visas and Removal of Conditions
EB-5 Vizesine Nasıl Hak Kazanabilirim?
ABC’s OF H-1Bs (THIS IS PART 2 OF AN 8 PART SERIES). HOW MUCH DO PROSPECTIVE H-1B EMPLOYERS NEED TO PAY TO H-1B EMPLOYEES AND WHY THE FEDERALLY MANDATED PREVAILING WAGE IS SO IMPORTANT.
SEYAHAT BELGELERİ: Sıgınmacı, Multeci ve Green Card Sahipleri İcin
Getting a Green Card for My Spouse
New USCIS Tool Calculates Fees, Helps Avoid Incorrect Payments.
ABC’s DE H-1Bs (ESTO ES PARTE 1 DE UN SERIO DE 8 PARTES)
TIS THE SEASON TO BE JOLLY AND TIS ALMOST THE H-1B CAP SEASON.
H-1B İSVERENLERİ VE ADAY H-1B ÇALISANLARI İCİN H-1B DOSYALAMA SEZONU TAM KAPASİTE BASLIYOR (SON TARİH 1 NİSAN 2019) (8 Bolumluk Serinin 1. Bolumu)
Visto P: Voltado para Atletas, Artistas e Membros da Indústria do Entretenimento
2018
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January
2017
December
November
October
September
O que significa o anúncio do fim do DACA na prática
Trump amplia veto migratório que agora inclui Coreia do Norte e Venezuela
USCIS retoma o processamento premium para certas categorias de aplicantes para o visto H-1B
FACT OR FICTION: USCIS TO RESUME PREMIUM PROCESSING FOR ALL H-1B PETITIONS BY OCTOBER 3RD.
DOS UPDATE: VISA BULLETIN FOR OCTOBER 2017
Trump’s latest expanded travel ban includes North Korea and Venezuela
KNOW YOUR RIGHTS! - POWER POINT SLIDE
What is an Adjustment of Status and How Do I Submit a Green Card Application?
GAMECHANGER: DOS REVISES "30/60 DAY RULE" POLICY WITH "90 DAY RULE" ON MISREPRESENTATION AND FRAUDULENT (PRECONCEIVED) INTENT.
Indians May Soon Find It Easier to Immigrate to the U.S.
Inscrições para a loteria do green card começam em 3 de outubro e vão até 7 de novembro
Novo plano de imigração de Trump pode reduzir imigração legal pela metade
Our Immigration Lawyers Discuss the Fate of the Dreamers
USCIS Resumes Premium Processing for Certain Categories of Applicants Seeking H-1B Visas.
Trump's New Immigration Plan Could Cut Legal Immigration in Half
Deferred Action for Childhood Arrivals: 2017 Rescission Announcement: What It Means
NPZ LAW GROUP ECHOS THE DEPARTMENT OF STATE'S ANNOUNCEMENT ABOUT THE 2019 DIVERSITY VISA LOTTERY. AS WE HAVE SAID IN THE PAST . . . "IF YOU ARE NOT IN IT, YOU CANNOT WIN IT!
Visto P-1A permite que atletas talentosos migrem para os EUA
Rescission Of Deferred Action For Childhood Arrivals (DACA)
Trump acaba com programa que protege imigrantes ilegais que chegaram aos EUA quando crianças
Juiz suspende lei do Texas contra "cidades santuário"
August
July
June
Veto migratório de Trump entra em vigor parcialmente esta noite
TRUMP'S TRAVEL BAN 2.0 GOES INTO EFFECT TODAY (6/29/2017) NIGHT
Will NAFTA be Trumped?
ICLE immigration law panel for the immigration basics program given at the loss center in New Brunswick
USCIS Introduces New I-485 Form
Cuidados que estudantes com o visto F-1 precisam ter nas férias
Promoting Cultural Exchange with a J-1 Visa
VISA BULLETIN UPDATE FROM DOS: June 13, 2017
Visto P-3, o visto para artistas e profissionais do mundo do entretenimento
Intercâmbio Cultural com o visto J-1
Exploring the P-3 Visa for Artists or Entertainers in a Culturally Unique Program
IIFA FESTIVAL 2017 ANOTHER REASON TO LOVE NEW YORK! NEW YORK IIFA EVENT 2017! . . . JULY 14TH & 15TH!
Governo Trump anula programa criado por Obama para proteger imigrantes ilegais cujos filhos estão em situação regular nos EUA
Yeni Girişimci Şartlı Tahliye Kuralları 15 Temmuz 2017'de geçerli.
Why Every Immigrant Needs a Lawyer
YEŞİL KART'IN AİLE SPONSORLUĞUYLA YAPILMASI: ABD'ye Göç Etmek İçin Bir Yol
GÖÇMENLİK ÜZERİNE BAŞKANLIK EMİRLERİ
COMO AGIR AO SER ABORDADO POR UM AGENTE DE IMIGRAÇÃO
Departamento do Trabalho dos EUA adota medidas para ampliar proteção aos americanos
Como migrar do visto de turista ou de negócios para o visto de estudante
A Look at the O-1B Artist Visa
La Nouvelle Dérogation pour les Entrepreneurs prendra effet le 15 juillet 2017.
Turistas podem verificar via site o prazo limite de sua permanência nos EUA
DOL updates: US SECRETARY OF LABOR PROTECTS AMERICANS, DIRECTS AGENCIES TO AGGRESSIVELY CONFRONT VISA PROGRAM FRAUD AND ABUSE
CBP Reminds Travelers of Departure Date with New I-94 Website Feature
O visto EB-5 como alternativa ao H-1B
Imigrantes ilegais que trabalham no campo estão na mira do governo americano
May
Check Out the Redesigned Stakeholder Webinars Page
DHS UPDATE: One Year of the 24-month STEM OPT Extension
DHS UPDATE: B-1/B-2 Visitors Who Want to Enroll in School
DHS UPDATE: Summer Vacation Reminders for F-1 Students
Saiba como solicitar o green card no caso de casamento
Nova regra para empreendedores estrangeiros nos EUA entra em vigor em 15 de julho
As the H-1B Visa is Dismantled, Indian Immigrants Look to the EB-5 Visa
Illegal Farm Workers Fear Immigration Crackdown
Mudanças nas regras do visto H1B e a anatomia das auditorias do governo
VISAS MANTIS and Implications for Trump’s “Extreme Vetting”
DOS UPDATE: VISA BULLETIN FOR JUNE 2017
ANÁLISE: As ordens executivas de Trump sobre imigração
Obtaining a Green Card Through Marriage
Estrangeiros vítimas de certos crimes nos EUA têm direito ao chamado Visto U
The New Entrepreneur Parole Rule will be Effective on July 15, 2017.
EXECUTIVE ORDERS ON IMMIGRATION: An Analysis on the Present State of President Trump’s Travel Ban Attempts By: Snehal Batra, Esq.
ANATOMY OF H-1B AUDITS AND INVESTIGATIONS
Green Card por meio de relação familiar
EUA começam a devolver petições para o visto H1B que não foram selecionadas
USCIS: Cap Gap for Students Without a H-1B Application Rejection or Decision
Amor a la “Green Card” no Canadá
GETTING THE GREEN CARD THROUGH FAMILY SPONSORSHIP: One Way To Immigrate to the U.S.
Trabalhadores religiosos podem obter visto específico para os EUA
IMMIGRATION LAWYER MS. MALKA GIVES INTERVIEW ON NATIONAL RADIO ABOUT THE EFFECTS ON CANADIAN IMMIGRATION FOLLOWING THE TRUMP ELECTION.
Love à La “Green Card” - Canada Immigration
COMUNICADO OFICIAL: DHS cria escritório para vítimas de crimes praticados por imigrantes ilegais
April
Will the U.S. Extend Temporary Protected Status for Eligible Haitians?
Boletim do Departamento de Estado dos EUA para Maio de 2017
DOS UPDATE: VISA BULLETIN FOR MAY 2017
SPIRITUAL ENLIGHTENMENT AND U.S. IMMIGRATION: Understanding the Religious Visa (R Visa).
DHS Announces Launch of new Office for Victims of Illegal Immigrant Crime
Mudança recente no credenciamento de escolas e faculdades nos EUA afeta vistos de alguns estudantes
USCIS UPDATE: Certain Students Applying for English Language Study and 24-month STEM OPT Extension Programs Affected by the ACICS Loss of Accreditation
H-1B GÖÇMEN OLMAYAN ÇALIŞMA VİZESİ GÜNCELLEMESİ: USCIS (Amerika Vatandaşlık ve Göçmenlik Ofisi), 2018 Yılı H-1B Cap Rastlantısal Seçim Sürecini Tamamladı
USCIS, Yeniden Tasarlanmış Yeşil Kartlar ve Çalışma İzin Belgelerini Yayımlıyor
GOVERNO DOS EUA LANÇA NOVAS VERSÕES DO GREEN CARD E DO DOCUMENTO DE AUTORIZAÇÃO DE TRABALHO
ATUALIZAÇÃO SOBRE O VISTO DE TRABALHO H-1B: USCIS conclui processo de seleção via loteria para o ano fiscal de 2018
Esclarecimentos sobre os procedimentos de deportação
USCIS Reminds Beneficiaries of Temporary Protected Status for Guinea, Liberia, and Sierra Leone of May 21 Termination
USCIS Will Issue Redesigned Green Cards and Employment Authorization Documents
H-1B NONIMMIGRANT WORK VISA UPDATE: USCIS Completes the H-1B Cap Random Selection Process for FY 2018
Immigration Arrests Double in Just 11 Years
THERE HAS BEEN A RECENT INCREASE IN IMMIGRATION ENFORCEMENT ACTIONS: What Defenses Are Available to Persons Facing Deportation?
Alvos das ações do ICE
o Departamento do Trabalho dos EUA, por meio da Divisão de Salário e Horas (WHD), continua promovendo auditorias e investigações relacionadas ao visto H-1B
Barreiras de três e dez anos: Como novas regras ampliam elegibilidade para pedido de perdao
O NPZ LAW GROUP CONTINUA A INCENTIVAR QUE EMPREGADORES QUE SOLICITAM OS VISTOS H-1B E L-1 ENTENDAM AS VISITAS AO LOCAL DE TRABALHO FEITAS PELO FDNS REFERENTES AOS VISTOS H-1B E L-1
H-1B NONIMMIGRANT WORK VISA UPDATE: With a Looming Cloud of Anticipated Investigations, Audits and Site Visits, USCIS Reaches FY 2017-2018 H-1B Cap.
USCIS ALERT: BATTLING FRAUD AND ABUSE IN THE H-1B VISA PROGRAM.
Justice Department Cautions Employers Seeking H-1B Visas Not to Discriminate Against U.S. Workers
March
February
January
2016
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January
2015
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January
2014
December
H-1B SEASON IS UPON US . . . WILL THIS YEAR'S ECONOMY BRING A LOTTERY? PLANNING FOR THE H-1B VISA SEASON MAY BE THE KEY TO BEING ABLE TO CONTINUE YOUR WORK AUTHORIZED STATUS IN THE U.S.
THE NEW EXPRESS ENTRY SYSTEM EXPLAINED
"Know Before You Go": NPZ Law Group Helps Ease The Stress of Holiday Travel For Certain Foreign Nationals.
5 Cosas que se deben saber sobre cómo las acciones del Presidente Obama impactarán a Inmigrantes Indocumentados.
Acción Ejecutiva de Responsabilidad de Inmigración fue anunciada por el presidente Obama. ¿Es usted o alguien que usted conoce un Beneficiario? (Parte I)
Acción Ejecutiva de Responsabilidad de Inmigración fue anunciada por el presidente Obama. ¿Es usted o alguien que usted conoce un Beneficiario? (Parte II)
Acción Ejecutiva de Responsabilidad de Inmigración fue anunciada por el presidente Obama. ¿Es usted o alguien que usted conoce un Beneficiario? (Parte III)
Acción Ejecutiva de Responsabilidad de Inmigración fue anunciada por el presidente Obama. ¿Es usted o alguien que usted conoce un Beneficiario? (Parte IV)
Acción Ejecutiva de Responsabilidad de Inmigración fue anunciada por el presidente Obama. ¿Es usted o alguien que usted conoce un Beneficiario? (Parte V)
Acción Ejecutiva de Responsabilidad de Inmigración fue anunciada por el presidente Obama. ¿Es usted o alguien que usted conoce un Beneficiario? (Parte VI)
EL RECIENTE ANUNCIO DEL PRESIDENTE OBAMA SOBRE LA RESPONSABILIDAD INMIGRACIÓN PRESENTA MUCHOS BENEFICIOS PARA MUCHAS COMUNIDADES DE INMIGRANTES!
Immigration Accountability Executive Action Was Announced By President Obama. Are You or Someone You Know a Beneficiary? (Part VI)
PRESIDENT OBAMA'S RECENT ANNOUNCEMENT ABOUT IMMIGRATION ACCOUNTABILITY PRESENTS MANY BENEFITS FOR MANY IMMIGRANT COMMUNITIES!
November
Immigration Accountability Executive Action Was Announced By President Obama. Are You or Someone You Know a Beneficiary? (Part IV)
Immigration Accountability Executive Action Was Announced By President Obama. Are You or Someone You Know a Beneficiary? (Part V)
Immigration Accountability Executive Action Was Announced By President Obama. Are You or Someone You Know a Beneficiary? (Part I)
Immigration Accountability Executive Action Was Announced By President Obama. Are You or Someone You Know a Beneficiary? (Part II)
Immigration Accountability Executive Action Was Announced By President Obama. Are You or Someone You Know a Beneficiary? (Part III) Changes to Provisional Waivers and "Extreme Hardship Definition.
Immigration Accountability Executive Action Was Announced By President Obama. Are You or Someone You Know a Beneficiary? (Part IV)
5 Things to know about how President Obama's Actions Impacts Undocumented Immigrants.
Programa de Refugiados y de Admisión Condicional para menores de edad de El Salvador, Guatemala y Honduras con padres legalmente presentes en los Estados Unidos.
ÚLTIMAS NOTICIAS DE INMIGRACIÓN EN LOS ESTADOS UNIDOS: Reforma Integral de Inmigración.
USCIS Expands the Definition of "Mother" and "Parent" to Include Gestational Mothers Using Assisted Reproductive Technogy (ART)
U.S. IMMIGRATION NEWS FLASH: President Obama Announces Administrative Relief for Immigrants in the U.S.
In-Country Refugee/Parole Program for Minors in El Salvador, Guatemala, and Honduras With Parents Lawfully Present in the United States
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January
2013
December
November
October
September
August
July
June
May
April
March
February
January
2012
December
November
October
September
May
April
March
February
January
2011
2010
2009


National in scope, the business immigration law firm of NPZ Law Group represents clients from throughout the United States and around world. Regionally, our attorneys remain committed to serving the immigration needs of businesses in the Tri-state area and the Hudson Valley, including residents of Ridgewood, Newark, and Jersey City, Burlington County, Bergen County, Camden County, Cumberland County, Essex County, Hudson County, Mercer County, Middlesex County, Monmouth County, Morris County, Passaic County, Salem County, Union County, northern New Jersey, southern New Jersey, central New Jersey, NJ; New York City, Rockland County, Orange County, Westchester County, Kings County, Sullivan County, Ulster County, New York, NY; Chicago, Illinois, IL; and Toronto and Montreal, Canada. Our nationwide practice focused on quality legal representation and personal service.© 2019 NPZ Law Group | Disclaimer
487 Goffle Road , Ridgewood, NJ 07450
| Phone: 866-599-3625

About | Attorneys | Types of Visas | Resources | Testimonials | Types of Immigration Law | Services

Law Firm Website Design by
Amicus Creative